De kampioenenquiz wordt in het centrum van onze prachtige stad Breda georganiseerd. Het spel is ideaal voor bedrijven, verenigingen en vriendengroepen die niet bang zijn de teamstrijd met elkaar aan te gaan.
Aan het begin van de activiteit worden jullie ontvangen door onze quizmaster. Na een korte introductie zal hij jullie door de verschillende spelrondes heen gidsen.
Onderdeel van de quiz zijn o.a. :
- Ludieke sportfragmenten
- Bijzondere en memorabele sportfragmenten
- Raad het volkslied
- De waslijn
- Rode of gele kaart (afgeleid van petje op/petje af)
- De spooksporter
- Jeugdfoto's
- Close-up foto's
- Rijtjes
- De afsluitende finale gokvragen.
Het programma blijft tot het einde spannend en de mindere sportkenners maken ook een goede kans om te winnen! Uiteraard gaat het winnende team er vandoor met een typisch Bredase prijs!
Consumpties
Bij de kampioenenquiz ontvangt u één of twee consumpties op basis van wijn, bier of fris. Overige consumpties dienen ter plekke te worden voldaan.
Dit programma is inclusief:
- Begeleiding instructeur
- Spel materialen
- Eén of twee consumpties
- Prijs voor de winnende groep